KultPlus ju sjellë prapaskenat e ‘No I Love Yous’ të Era Istrefit (VIDEO)

12 Tetor, 2017 - 3:35 pm

Kënga “No I Love Yous” të cilën Era Istrefi e solli në bashkëpunim me artistin ndërkombëtar French Montana, tërhoqi jo pak vëmendjen e fansave të saj dhe më gjerë, shkruan KultPlus.

Era sot përmes një statusi në Facebook ka ftuar fansat që t’i shkruajnë në chat nëse dëshirojnë të shohin videon zyrtare të prapaskenave të videoklipit të saj.

KultPlus ju sjellë ekskluzivisht këtë video ku Era duket tamam një yll. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme