займ на карту онлайн потребительский кредит

Lansohet koleksioni i këpucëve “Giuseppe për Rita Orën”

25 Janar, 2019 - 6:00 pm

Rita Ora së bashku me Giuseppe Zanotti  kanë sjellë një koleksion të këpucëve për të cilin është folur mjaft kohëve të fundit. Dizajnët e krijuar për këtë koleksion janë cilësuar si dizajnë të bëra në qiell.

Një vlerësim pozitiv ka ardhur edhe mbrëmë në hapje në Saks Fifth Avenue ku filloi shitja e këpucëve e cila bëhet edhe online në giuseppezanotti.com. Dyshja priti mysafirët mbrëmë në Saks Fifth Avenue në Beverly Hills si dhe përshëndeti blerësit dhe mysafirët VIP të ftuar. Ora dhe Zanotti kaluan kohë edhe duke nënshkruar këpucët e blera por edhe duke shijuar koktejin si dhe muzikën e krijuar nga DJ Siobhan Bell. / KultPlus.com

Të ngjajshme