LLOCH sjellë “M’ka met” (VIDEO)

13 Nëntor, 2017 - 4:14 pm

Pas parodive “Heroi” dhe “I huqti” “LLOCH” sot ka lansuar këngën më të re “M’ka met”.

Niher ‘Lema mu’, mandej kqyrim ‘A ka Hala’, këto janë dy veti që personazhi LLOCH ka vendosur t’i trajtojë këtë herë përmes parodisë “M’ka met” që është parodia e 3-të e tyre./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme