займ на карту онлайн потребительский кредит

Mahalia dhe Nines, fitojnë çmimet kryesore në MOBO 2020

10 Dhjetor, 2020 - 9:30 am

Pas një pauze dy-vjeçare, çmimet MOBO 2020 janë rikthyer me një shfaqje në distancë.

Ceremonia u organizua nga Maya Jama dhe Chunkz e u transmetua në Youtube.

Mahalia dhe Nines, fituan dy çmimet kryesore. Mahalia ishte ajo që mori në shtëpi çmimin më të mirë për R & B, si femra më e mirë në këtë zhanër. Dhe bashkë me Nines, fituan për albumin më të mirë në hip hop.

Young T dhe Bugsey u vlerësuan për këngën më të mirë “Don’t Rush”. / KultPlus.com

Të ngjajshme