Mariah Carey sjellë këngë të re (VIDEO)

18 Tetor, 2018 - 1:00 pm

Mariah Carey është rikthyer me një këngë tjetër që është pjesë e albumit të saj të ardhshëm, e cila titullohet “The Distance” në bashkëpunim me Ty Dolla $ign.

“Ata kanë thënë se nuk mundëm t’i shmangemi distancës”, është një pjesë e tekstit që e këndon Mariah, këngë e cila është punuar nga Skrillex, Poo Bear dhe Lido./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme