Më e bukura e Gjermanisë zgjedhet një shqiptare

21 Dhjetor, 2020 - 2:37 pm

Miss Grand Germany është një ndër tri garat më të rëndësishme të bukurisë botërore dhe këtë vit e ka fituar bukuroshja me origjinë nga Kosova, Arlinda Prenaj.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.

Arlinda do të përfaqësojë Gjermaninë në gara tradicionale. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme