Miley Cyrus në shtator sjellë albumin e ri

10 Gusht, 2017 - 3:07 pm

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, pas dy vitesh që nga albumi i saj i fundit, në shtator të këtij viti sjellë albumin e saj më të ri, shkruan KultPlus.

Lajmin për albumin e ri e bëri të ditur vet këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Miley Cyrus, në një intervistë të realizuar së fundmi me revistën ‘Harper’s Bazaar’, ku tha se albumi të cilin do ta lansojë me 29 shtator është shumë ndryshe nga albumi i saj i fundit nga viti 2015 me titull ‘Miley Cyrus & Her Dead Petz’.

“Unë tani ndihem shumë më ndryshe se sa ai person që kam qenë në atë kohë. Tani dua që edhe njerëzit të shohin se kush jam unë tash. Nuk po them se në kohën kur e kam sjellë albumin e pestë nuk kam qenë vetvetja, por se kam ndryshuar shumë”, ka thënë Miley.

Dy muaj më parë Miley Cyrus publikoi me videoklip edhe singlin e saj ‘Malibu’, me të cilin ka marrë afër 250 milionë klikime në YouTube. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme