Mimoza H sjellë këngën “Well of Melodies” (VIDEO)

15 Shtator, 2017 - 6:44 pm

Një tjetër emër shqiptarë që po ngritet në skenën ndërkombëtare të muzikës është edhe kantautorja Mimoza H e cila jeton dhe vepron në Kanada, shkruan KultPlus.

Mimoza H, sapo ka lansuar edhe këngën e saj më të re të titulluar “Well of Melodies”, tekstin e së cilës e ka shkruar vetë.

Kjo këngë vjen bashkë me një videoklip shumë interesant. Pritet të shihet suksesi i kësaj këngë në ditët në vazhdim.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare Mimoza H gjatë muajit gusht ka kënduar në një emision në radion e njohur kanadeze CIBIL, këngën e njohur shqipe “Dada do ta shes”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme