Momente nga atmosfera e ditëlindjes së Dua Lipës (VIDEO)

23 Gusht, 2017 - 4:15 pm

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare që ka filluar ta ‘pushtoj’ botën, dje ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të.

Lipa ka postuar një video ku sjellë momente nga atmosfera e festës së saj si dhe fryrja e qirinjve.

Pas fryn qirinjtë ajo i falënderon të gjithë për surprizën si dhe këtë vit e quan si “vit të artë”.

“Kaq me fat dhe mirënjohëse për të gjitha këto gjëra të magjishme dhe njerëzit që janë në jetën time. Ndihem si vajza më me fat në botë. Ju faleminderit dhe ju dua”, ka shkruar ajo në Instagram./ KultPlus.com

Të ngjajshme