займ на карту онлайн потребительский кредит

Momentet më të mira nga Paris Fashion Week (FOTO)

29 Shtator, 2017 - 8:51 pm

Parisi mbetet ndër qytetet ku e bukura merr frymë çdo ditë.

Java e Modës në Paris këtë javë ka sjellë koleksionet e ndryshme të cilat kanë parakaluar në këtë edicion. Si gjithmonë, Java është plot aktivitete dhe defile modelesh nga e mbarë bota.

Një pjesë e mirë e koleksioneve i është kushtuar Guy Laroche – një dizajner francez ndoshta ndër më ikonikët. Homazh i është bërë edhe aktores Mireille Darc. / KultPlus.com

Të ngjajshme