Monica Belluci: Nuk kam frikë nga plakja

7 Dhjetor, 2021 - 4:01 pm

Aktorja e njohur Monica Bellucci ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës ‘The Sunday Times Style’.

Në një intervistë për revistën, Monica rrëfeu se nuk ka frikë nga plakja, përkundrazi, e pranon këtë proces të pashmangshëm.”Ka kaq shumë gra që ndjehen të lira të plaken ndryshe.Unë kam qenë gjithmonë një grua me kthesa, kurrë shumë e hollë, kjo është natyra ime. Dhe dua të plakem në një mënyrë paqësore. Kur jemi të rinj kemi bukuri djallëzore, e cila është krejtësisht e natyrshme, por  jeta vazhdon dhe se duhet të përballemi me pleqërinë”, u shpreh aktorja.Bellucci foli gjithashtu edhe për vajzat e saj dhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin Vincent Cassel, me të cilin u divorcua në vitin 2013./ lapsi.al/ KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CXHA4SBgyRb/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6e2fb96d-99fd-4703-891c-a684bc1c8226

Të fundit

Të ngjajshme