Dukja e Dua Lipes si ajo e Andrey Hepburn, lë pa fjalë me ngjashmërinë

2 Mars, 2021 - 9:36 pm

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Dua Lipa befason çdo herë me dukjet dhe stilin e saj plot sharm, shkruan KultPlus.

Së fundmi Lipa ka publikuar një fotografi nga klipi saj fundit ‘We’re good’, në të cilën ajo ngjason me aktoren e mirënjohur Audrey Hepburn.

~ I’m on an island ~

Posted by Dua Lipa on Tuesday, March 2, 2021

Dua Lipa përpos që është veshur në një mënyrë të ngjashme me aktoren, ajo gjithashtu në këtë fotografi ka po të njëjtin stil të flokëve, pos qëndrimit plot finesë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme