Një kthim prapa në paraqitjet më të bukura të Penepole Cruz (FOTO)

13 Korrik, 2021 - 2:10 pm

Pasi u shfaqën fotografitë e Penelope Cruz për pushime në Sardenjë, ku dukej tejet elegante me rroba banje të zeza me flokë plazhi të ndezur, të puthur nga dielli gjatë fundjavës, u duk sikur ishte koha për të kujtuar disa nga pamjet më të bukura të aktores spanjolle.

Me flokët e saj korb, fytyrën e freskët, të tonifikuar, buzëqeshjen e gjerë dhe tiparet e errëta, ajo ka qenë gjithmonë një aktore tërheqëse për t’u parë, e tani në moshën 47 vjeçe, ajo duket më bukur se kurrë, transmeton KultPlus.

Pavarësisht nëse është një sy i grimuar mirë apo jo, ajo godet çdo herë. Këtu, British Vogue hedh një vështrim në disa nga momentet e saj më të mira të flokëve dhe grimit./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme