“Nuk festoj pa ty” (VIDEO)

26 Dhjetor, 2018 - 12:03 pm

Këngëtari Flori Mumajesi u është bashkuar urimeve për festat e fund-vitit teksa ka uruar të gjithë shqiptarët përmes një videoje në  ‘Instagram’.

“Nuk festoj pa ty” quhet kënga  ku janë shumë fëmijë të bërë bashkë, mes tyre edhe ata të Shtëpisë së Fëmijës “Zyber Hallulli” në Tiranë, e të cilët së bashku  kanë kënduar, festuar, e ndarë dhurata në këto Krishtlindje dhe prag  festës  së “Viti Ri”!

2018-ta mund të konsiderohet një vit i suksesshëm për kantautorin, i cili fitoi ‘Këngën Magjike’ me hitin ‘Plas’. /Insajderi/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme