Paris Hilton shkëlqen në fustanin e disenjatorit shqiptar në American Music Awards

23 Nëntor, 2020 - 3:03 pm

Paris Hilton u duk mahnitëse në një fustan të argjendtë si me efekte të pasqyrës, fustan ky i dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

Fustanin e disenjatorit kosovar, Hilton e kombinoi me bizhuteri diamanti nga Lara Heems dhe një palë taka të argjendta, që shkonin fiks me gjithë veshjen, gjatë paraqitjes së saj në American Music Awards 2020.

Ajo u ngjit në skenë për të prezantuar çmimin e mbrëmjes, “Artisti më i mirë i ri i 2020-ës”.

Sahiti ka depërtuar përtej Kosovës me krijimet e tij, që u modeluan nga yje botërore, në evente më të rëndësishme të botës së argëtimit. /Insajderi.com/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme