Pas Bebe Rexhës, një tjetër këngëtare shqiptare sulmohet në skenë (VIDEO)

21 Qershor, 2023 - 2:26 pm

Pas këngëtares Bebe Rexha, një tjetër këngëtare shqiptare me famë ndërkombëtare është sulmuar gjatë performancës së saj në skenë.

Ylli i popit Ava Max, u godit nga një mashkull në mes të skenës teksa ajo po këndonte në një koncert në Los Angelos.

Autori u largua menjëherë nga skena pas ndërhyrjes së truprojave, ndërsa Ava Max nuk pati asnjë reagim dhe vazhdoi performancën e saj sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Megjithatë, pas koncertit, ajo reagoi në Twitter, ku bëri me dije se është gërvishur në pjesën e brendshme të syrit.

“Ai më goditi aq fort sa më gërvishti pjesën e brendshme të syrit. Ai nuk do pjesë e asnjë shfaqje asnjëherë më. Megjithatë, faleminderit fansave që ishit sonte në Los Angelos”, shkroi Ava Max.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja shqiptare Bebe Rexha u përball me një incident të tillë, pasi u godit në fytyrë me celular në momentin që teksa performonte, bënte me duar simbolin e shqiponjës.

Bebe Rexha ka marrë dëmtime në pjesën e jashtme të syrit, megjithatë ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore./Express / KultPlus.com

Të ngjajshme