Performanca e fuqishme e Bebe Rexhës te ‘Jimmy Fallon’ (VIDEO)

26 Qershor, 2018 - 5:05 pm

Këngëtarja Bebe Rexha është paraqitur më këngën e saj të re “I’m A Mess”, e cila është pjesë e albumit të posapublikuar “Expectations”, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha luajti një shfaqje dramatike gjatë spektaklit Jimmy Fallon të hënën. Këngëtarja nisi këngën e cila të rrëmben shumë lehtë gjersa ishte e shtrirë në një shtrat spitalor, ndërsa një infermiere qëndronte pranë.

Në ndërkohë valltarët e veshur me rroba si doktorë dhe punonjës kërcenin së bashku me këngëtaren, duke pasqyruar temat e shtytjes dhe tërheqjes së këngës dhe duke kulmuar në një luftë me jastëkë në skenë, ku u shfaq edhe i gjithë konflikti.

Më poshtë mund të ndiqni performancën e plotë të këngëtares Bebe Rexha./ KultPlus.com

Të ngjajshme