займ на карту онлайн потребительский кредит

Performanca e Rita Orës në ngjarjen e Victoria’s Secret Show (VIDEO)

Nëntor 9, 2018 - 9:28 am

Rita Ora mbrëmë ka performuar në Victoria’s Secret Show në Mahnattan.

Ora ka shkëlqyer me veshjen e saj si dhe me zërin e saj. Bella Hadid, Gigi Hadid e Adriana Lima kanë qenë disa prej modeleve që kanë parakaluar në këtë ngjarje të madhe për modën.

Të ngjajshme