“Prisoner” e Era Istrefit kalon një milion klikime (VIDEO)

20 Korrik, 2018 - 8:47 pm

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi ka tre ditë që e ka publikuar klipin e këngës “Prisoner”.

Por tashmë kënga ka kaluar shifrën një milion klikime në Youtube.

Siç dihet Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, kanë shkëlqyer në performancën e tyre gjatë finales së Kampionatit Botëror “Rusia 2018”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme