Publikohet bashkëpunimi mes Dua Lipës dhe Andrea Bocellit (VIDEO)

26 Tetor, 2018 - 1:03 pm

Është publikuar sot kënga bashkëpunim mes Dua Lipës dhe Andrea Bocellit.

Dy emra të njohur në muzikën botërore, në dy zhanre të ndryshme, janë bashkuar për projektin ‘If Only’.

http://AndreaBocelli.lnk.to/SiAlbumTW

Të fundit

Të ngjajshme