Publikohet me videoklip “If Only” nga Andrea Bocelli e Dua Lipa

2 Nëntor, 2018 - 5:01 pm

Është publikuar videoklipi i këngës “If Only” nga këngëtari i mirënjohur italian, Andrea Bocelli dhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Ditë më parë ishte publikuar dueti që ka bërë së bashku Andrea Bocellin dhe Dua Lipën, ndërsa tani është bërë publike edhe videoklipi. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të Bocellit “Si”./ KultPlus.com

Të ngjajshme