Reagimi i Rita Orës për performancën e Dua Lipës

12 Gusht, 2018 - 10:45 am

Rita Ora dhe Dua Lipa, dy shqiptaret më famë botërore shpesh janë komentuar për një raport që lë për të dëshiruar.

Rita Ora dhe Dua Lipa, akoma nuk janë shfaqur së bashku ndërsa gjatë vizitave në Kosovë të dyja kanë permendur njëra -tjetrën. Dua përmendi Rita Orën duke thënë se do të donte të ishte pjesë e festivalit.

“Kemi pas qef me i pasë plot artista tjerë, bile edhe Rita Orën, Era Istrefin, Bebe Rexhën. Për mua sa më shumë femra është mirë të jenë pjesë e festivalit” ka treguar Dua Lipa në konferencë.

Por edhe Rita ka bërë një hap në këtë drejtim, për herë të parë këngëtarja ia bën like Dua Lipës postimin e fundit që ka falënderuar shqiptarët për pjesëmarrjen e tyre në mbrëmjen ku ajo performoi për një orë e gjysmë para publikut të Prishtinës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme