Reperi i njohur 50 Cent bën simbolin e shqiponjës dykrenare në koncertin e tij (VIDEO)

1 Korrik, 2022 - 1:25 pm

Reperi i njohur amerikan është duke zhvilluar një tur koncertesh ne Europë. Gjatë koncertit të fundit të mbajtur në Frankfurt, Gjermani ai ka tërhequr vëmendjen me gjestin që ka bërë.

Në një video që është bërë virale në TikTok, ai shihet duke performuar dhe në një moment bën simbolin e shqiponjës dykrenare.

Kjo nuk është hera e parë që reperi i famshëm bën një gjest të tillë. Edhe para disa vitesh, reperi u fotografua duke bërë shqiponjën dykrenare me një person tjetër në skenë. / KultPlus.com

Të ngjajshme