займ на карту онлайн потребительский кредит

“Reputation” i Taylor Swift shpallet albumi më i mirë në “Billboard 200”

Dhjetor 6, 2018 - 5:47 pm

Taylor Swift ja ka dalë edhe një herë tjetër. Albumi i saj “Reputation” është shpallur më i miri në “Billboard 200” jo vetëm duke zënë vendin e parë por duke marrë këtë vlerësim për herë të tretë.

Artistja e vetme krahas Taylor Swift që ka arritur këtë rekord ka qenë Adele me albumin e saj ’25’ në vitin 2015. “Reputation” ka qenë një ndër albumet e vetme të 28-vjeçares që ka patur hite dhe ‘diss-e’ të cilat janë përfolur shumë në media.

Kujtojmë se ky album është publikuar më 10 nëntor të vitit të kaluar dhe ‘single-in’ e parë, “Look What You Made Me Do” e pati premierën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në “MTV”./KultPlus.com

Të ngjajshme