Revista “BW” zgjedh Rita Orën si gruan më influencuese të vitit në biznes

3 Prill, 2021 - 2:20 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora aktualisht ndodhet në Australi prej disa kohësh pasi është e angazhuar në edicionin e “The Voice” atje.

Por sukseset e artistes nuk ndalen teksa së fundmi ka publikuar dhe këngët e reja të saj.

Revista indiane e njohur në botën e biznesit, “Bw Bsuinessworld” e ka zgjedhur Ritën si “Gruan më influencuese të vitit në biznes”.

Ka qenë vetë Rita që bën të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale. Në kopertinën e revistës ajo shfaqet me një imazh tërheqës ndërsa ka falenderuar median për vlerësimin./diaspora shqiptare/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme