займ на карту онлайн потребительский кредит

Rina Lipa vjen me koleksionin e parë të modës

16 Qershor, 2019 - 4:23 pm

Rina Lipa, motra e këngëtares Dua Lipa, ka nxjerrë në shitje koleksionin e saj të parë të modës.

Rreth 30 veshje janë bashkëpunimi i radhës mes Dua Lipës dhe Nasty Gal. Ajo ka realizuar edhe një fotosesion në Kaliforni.

Lipa ka treguar më herët se dëshiron të bëhet aktore, por nuk e ka zbuluar pasionin e saj për modën dhe fotografinë. Ajo është 18 vjeçare.

“Janë veshje të ndryshme, moderne por edhe prekin nostalgjinë e viteve 90të” tregon Rina.

“Më kanë pëlqyer gjithmonë veshjet më shumë tipike për femra, por duke u rritur kam ndryshuar edhe stilin tim, tani kombinoj gjëra” vazhdon Rina.

Rina ka treguar se shumë shpesh futet në dollapin e Dua Lipës, ndërsa këtë e ka bërë edhe kur Dua nuk ka qenë e famshme. Këtu ndoshta edhe e ka gjetur inspirimin e parë për të krijuar rroba të një linje personale. / KultPlus.com

Të ngjajshme