Rita flet për këngën me Duan, Beben dhe Ava Max: Do jetë magjike për Shqipërinë

12 Mars, 2019 - 12:56 pm

Rita Ora ka folur në një intervistë për bashkëpunimin që Bebe Rexha ka kërkuar nga shqiptaret, përcjellë KultPlus.


Bebe Rexha para pak kohësh ka bërë një kërkesë publike për këngëtaret shqiptare me famë nëpër botë që të bëjnë një këngë së bashku.

Rita nuk kishte kthyer përgjigje në atë kohë mirëpo këtë e ka bërë së fundi në një intervistë ku është përgjigjur: “Nuk kemi filluar punën për bashkëpunimin akoma, por do të ishte shumë mirë pasi që ne jemi të gjitha shqiptare dhe sigurisht se do të ishte një moment magjik për shqiptarët”./ KultPlus.com

https://myx.abs-cbn.com/features/17872/rita-ora-praises-filipinos-as-best-vocalists-shar/

Të fundit

Të ngjajshme