Rita Ora ballafaqohet me Dua Lipën në program, e vlerëson me fjalën “e mrekullueshme” (VIDEO)

22 Shtator, 2023 - 12:19 pm

Prej kohësh është përfolur se Rita dhe Dua nuk gëzojnë raporte të mira.

Ndonëse nuk shihen kurrë bashkë dhe nuk janë si duket as afër ndonjë bashkëpunimi aq shumë të kërkuar nga publiku, deklaratat e tyre publike janë për t’u duartrokitur kur pyeten për njëra-tjetrën.

E ftuar në emisionin e Andy Cohen, Ritës iu kërkua të përshkruante me një fjalë personazhe të ndryshëm. Duke prezantuar lojën ‘Cila është aura e tyre?’ , Ritës dhe Diplos iu kërkua të përshkruanin me radhë miqtë e tyre në showbiz.

Në një moment gjatë emisionit u shfaq edhe foto e Dua Lipës dhe Rita tha thjeshtë: Beautiful.

Diplo ishte ai që bërtiti ”albanian” dhe bëri që Rita të entuziazmohet.

Momentin e shihni në videon më poshtë. / KultPlus.com

Të ngjajshme