займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora i bashkohet festës së shqiptarëve

22 Qershor, 2018 - 11:59 pm

Rezultati i ndeshjes Zvicër-Serbi ku përfaqësuesja e Zvicrës shënoj fitore 2 me 0 falë dy golave të djemve nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka gëzuar të gjithë shqiptarët në mbarë botën.

E kësaj feste i është bashkuar edhe ylli botëror i muzikës, këngëtarja shqiptare Rita Ora, shkruan arbresh.info.

Në një fotografi e postuar nga Granit Xhaka nga ndeshja e sontme, këngëtarja 27 vjeçare ka reaguar duke pëlqyer këtë imazh.

Rita Ora vazhdimisht ka treguar se është krenare për prejardhjen e saj e lajmi i fitores ndaj Serbisë padyshim se e ka gëzuar edhe atë./Arbesh.info/

Të ngjajshme