займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora dhe Dua Lipa do të këndojnë në Brit Awards 2018!

25 Janar, 2018 - 10:09 pm

Këngëtarja Rita Ora do të jetë një prej këngëtareve që do të këndojë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve britanike – Brit Awards 2018.

Me datë 21 shkurt, ceremonia do të mbahet në Londër.

Rita Ora kësisoj i shtohet Dua Lipës, Ed Sheeran, Jorja Smith, Sam Smith, Foo Fighters dhe emrave tjerë që do të performojnë në ndarjen e çmimeve.

“Jam shumë e lumtur, ka qenë gjithmonë ëndërr për mua të jem pjesë e këtij organizimi muzikor” ka thënë Rita.

Rita ka qenë katër herë e nominuar për këto çmime muzikore.

Moderimin e Brit Awards këtë vit e ka marrë përsipër Jack Whitehall. / KultPlus.com

Të ngjajshme