Rita Ora, e mahnitshme në British Fashion Awards 2019

3 Dhjetor, 2019 - 6:21 pm

Ajo duket gjithmonë e veçantë dhe me një stil për lakmi.

Rita Ora është dukur për mrekulli në British Fashion Awards 2019, ndërsa është fotogafuar me fustanin e realizuar nga 16arlington nga Londra.

“Jam e lumtur që bashkëpunova me një dizajner nga Londra ime. Shihemi vitin tjetër, British Fashion Awards 2019” ka shkruar Ora në Instagram.

https://www.instagram.com/p/B5ncDMLlhfm/?utm_source=ig_web_copy_link

Rita ka qenë njëra ndër personazhet që ka ndihmuar të prekurit e tërmetit të fundit në Shqipëri, sikur edhe plot artistë të tjerë të njohur shqiptarë që kanë mundur të ndikojnë në përmirësimin e gjendjes së jashtëzakonshme. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme