займ на карту кредит банк

Rita Ora, fytyra e kampanjës të “ESCADA-s”

Janar 14, 2019 - 2:24 pm

Loading...

Një tjetër lajm i mirë ka ardhur për Rita Orën.

Sapo u publikua lajmi se këngëtarja me prejardhje kosovare, është bërë fytyra e re e kampanjës reklamuese të markës së njohur të modës, “ESCADA”, shkruan koha.net.

Në uebfaqen e kësaj kompanie shkruhet se, Rita e portretizon saktë shpirtin e “ESCADA”-së të një femre të fuqishme dhe lozonjare por e cila është përgjegjëse për të ardhmen e saj.

Të fundit

Loading...
Loading...

Të ngjajshme