Rita Ora këndon LIVE “Your Song” dhe “Anywhere” në BAMBI Awards 2017-të (VIDEO)

17 Nëntor, 2017 - 9:16 am

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, mbrëmë morri pjesë në ceremoninë e çmimeve BAMBI Awards 2017-të në Berlin, shkruan KultPlus.

Përveç pjesëmarrjes së saj dhe dukjes së mrekullueshme që kishte, Rita Ora, mbrëmë performoi dy këngët e saj të reja. “Your Song” dhe hitin “Anywhere”, janë këngët që i këndoi Rita, e të cilat u mirëpritën nga audienca.

KultPlus, sjellë videon ku Rita Ora, këndon të dy këngët në skenën gjigante të Bambi Awards 2017-të në Berlin./ KultPlus.com
https://www.youtube.com/watch?v=D9K9g7T2R6s

Të ngjajshme