Rita Ora këndon në emisionin e Ellen DeGeneres (VIDEO)

3 Tetor, 2017 - 6:48 pm

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka performuar sot në emisionin amerikan të aktores dhe moderatores, Ellen DeGeneres.

Rita në emisionin “The Ellen Show” performoi këngën e saj më të re “Your Song”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme