займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora përmes Vogue konfirmon ardhjen në Kosovë (FOTO)

30 Janar, 2018 - 11:47 am

Rita para një mbrëmje ka mahnitur publikun me dukjen e saj në tapetin e kuq në Grammy, ndërsa revista Vogue e ka ndjekur shkuarjen e saj atje, shkruan KultPlus.

Revista Vogue ka përgatitur një storje gjatë rrugës së saj për në këtë ceremoni. Gjatë bisedës për këtë revistë, ajo ka konfirmuar ardhjen në Kosovë, për ditën e Pavarësisë së Kosovës.

Ajo ka treguar edhe për projektet e saj të sapopublikuara ,edhe për turnet e saj në këtë vit. Duke folur për udhëtimet e saj në Amerikë dhe Evropë, këngëtarja shqiptare ka treguar edhe për udhëtimin e saj misionar drejt shtëpisë së saj, Kosovës. /KultPlus.com

Të ngjajshme