Rita Ora publikon dy këngë në Spotify

3 Prill, 2019 - 2:13 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, tregon se ka përfunduar dy regjistrime të këngëve në Spotify, shkruan KultPlus.

Në një video të shkurtë  të publikuar në Instagram, Rita Ora, fton ndjekësit e saj që të shikojnë këngën e saj të fundit “Only want you” të regjistruar në Spotify Singles, si dhe coverin e saj të këngës “Big Yellow Taxi” nga Joni Mitchell.

Ndryshe, Rita edhe këtë vit do të jetë e zënë me koncerte ku edhe po e promovon e albumin e saj të fundit muzikor. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/?hl=en

Të fundit

Të ngjajshme