Rita Ora reklamon të brendshmet e markës amerikane (FOTO)

15 Shtator, 2017 - 7:29 pm

Rita Ora ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë koncert, por kjo nuk do të thotë që nuk është e kërkuar.

Këngëtarja shqiptare po është e angazhuar edhe në reklamime të markave të ndryshme.

Ajo së fundi ka publikuar reklamën e radhës të cilën e ka bërë për markën e famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”.

Rita duket tejet seksi dhe atraktive në veshjet e markës së njohur të të brendshmeve.

Ndryshe, Rita është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. / KultPlus.com


Të ngjajshme