Rita Ora shkëlqen në të kuqe në Vanity Fair Oscars 2018 (FOTO)

5 Mars, 2018 - 12:00 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka magjepsur mbrëmë me dukjen e saj në Vanity Fair Oscars, shkruan KultPlus.


Rita Ora e cila këtë të shtunë ka publikuar edhe linjën e saj të modës, po vazhdon të shkëlqej me pamjen e saj nëpër eventet glamuroze. Me një pamje të tillë ajo është prezantuar edhe mbrëmë në ndejën e Vanity Fair Oscars 2018. Ajo mban të veshur një fustan me ngjyrë të kuqe dhe vezullues.

The Vanity Fair Oscars cilësohet si një nga mbrëmjet më të njohura të Hollywood-it, qe mbahet në Beverly Hills. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme