займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora me stil të veçantë gjatë performancës në Fashion Awards 2017 (FOTO)

5 Dhjetor, 2017 - 10:55 am

Rita Ora, mbrëmë mori vëmendjen e të pranishmëve gjatë parakalimit në tapetin e kuq me një fustan metalik, ndërsa në skenë u ngjit e veshur me veshje të leopardit duke fascinuar publikun me dukjen dhe performancën e saj, përcjell KultPlus.

Këngëtarja shqiptare, mbrëmë erdhi me një kombinim mes të verdhës dhe të zezës, teksa veshur mbante një xhaketë të gjatë dhe streçe në formë leopardi, derisa gjatë gjithë pertformancës mban në duar një daulle të bardhë. Po ashtu me flokët e saj të lëshuara mbi supe, e me bizhuteritë i shton edhe më shumë elegancë stilit të saj.

Rita gjatë kësaj mbrëmje shihet nën shoqërimin e një kori, i cili veshur me të zeza e përqendron të gjithë vëmendjen tek dukja e Ritës.

“Fashion Awards”, është ceremoni që mbahet çdo vit në Britani të Madhe që nga viti 1989 ku marrin pjesë individë e biznese britanike e ndërkombëtare me ndikim në industrinë e modës./ KultPlus.com

Të ngjajshme