Rita me performancë të fuqishme për Grenfell Tower (VIDEO)

2 Shtator, 2017 - 7:13 pm

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka bërë një performancë të fuqishme në mbrëmjen e bamirësisë të organizuar për viktimat e Grenfell Towerit.

Rita, 26-vjeçare, performoi në stadiumin Loftus Road të Londrës, në të cilin u zhvillua një ndeshje bamirësie.

80 persona humbën jetën dhe 70 të tjerë janë plagosur nga zjarri i madh që përfshiu tërë objektin e Grenfell Towerit më 14 qershor. / KultPlus.com

Të ngjajshme