Rrëfehet Angelina Jolie, zbulon arsyet e ndarjes me Brad Pitt

17 Mars, 2019 - 10:05 pm

Ylli i Hollywood, Angelina Jolie hedh dritë mbi arsyet e ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt.

“Asnjë marrëdhënie nuk është vetëm bardh e zi. Unë dhe Brad kishim pikëpamje të ndryshme në lidhje me shumë çështje. Dhe arsyet pse shkuam drejt divorcit ishin pikërisht pikëpamjet e ndryshme që kishim mbi fëmijët tani”, tha aktorja për Entertainment Today.

Ndërsa theksoi se një arsye tjetër ishte varësia e Brad ndaj alkoolit.

“Varësia e tij ndaj alkoolit ishte arsyeja pse humbi shumë mundësi në Hollyëood. Ai ishte xheloz dhe nuk më lejonte të promovoja biznesin tim. Sidoqoftë, ai është babai i fëmijëve të mi dhe unë nuk dua të flas shumë për këtë”, shtoi Jolie.

Çifti janë prindër të gjashtë fëmijëve Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne dhe Knox.

Njoftimi për ndarjen e tyre në shtator 2016 pas një dekade së bashku shokoi fansat e tyre në të gjithë botën.

Të fundit

Të ngjajshme