Së shpejti edhe dy këngë të reja nga Dua Lipa

23 Gusht, 2017 - 10:05 pm

Dua Lipa ka nxjerrë tanimë albumin e saj, por megjithatë ka ende këngë të cilat janë pjesë e këtij albumi, por nuk janë përfshirë në të.

Phil Cristie nga Warner Bros UK ka treguar se janë së paku edhe dy këngë të reja nga Dua Lipa të cilat do të lansohen shumë shpejtë.

“Ajo ka shumë pak këngë, dhe kënga e gjashtë e saj është e para në Angli. Është shumë e çuditshme. Megjithatë ne jemi ende në fillimet tona” ka treguar Cristie, kryesori nga label-i me të cilin punon Dua.

Dua së fundmi ka thyer rekordin e Adele dhe është ngjitur në pozitën e parë në Angli, me hitin “New Rules”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme