Shakira dhe J.Lo do të interpretojnë në Super Bowl

27 Shtator, 2019 - 12:00 pm

Kur dy divat të muzikës botërore bëhen bashkë, spektakli është i sigurt.

Shakira dhe J.Lo do të performojnë në shfaqjen Super Bowl të këtij viti.

Lopez ka njoftuar fansat e saj në Twitter se nuk do të jetë e vetme dhe bashkë me të do të jetë edhe ylli latin Shakira.

Shfaqja do të mbahet më 20.02.2020 dhe po pritet me entuziazëm nga fansat.

J.LO dhe Shakira dallojnë për shfaqjet e mrekullueshme në koncertet dhe tani do të keni një arsye më shumë për të ndjekur futbollin amerikan. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/B24wP5cJ7Jp/

Të fundit

Të ngjajshme