Shawn Mendes, artisti më i mirë i MTV EMA

13 Nëntor, 2017 - 1:50 pm

Këngëtari kanadez Shawn Mendes u shpall artisti më i mirë gjatë ceremonisë MTV Europe Music Awards, që u mbajt të dielën në mbrëmje në Londër.

Artisti i ri, 19 vjeçar që ishte në garë me Ariana Grande, Ed Sheeran, Kendrick Lamar, Miley Cyrus dhe Taylor Swift, u shpall fitues në kategoritë artisti më i mirë dhe kënga më e mirë./ KultPlus.com

Të ngjajshme