займ на карту онлайн потребительский кредит

Shqiptarët bëhen bashkë, Eleni Foureira dhe Claydee sjellin këngën ‘Loquita’

Korrik 8, 2019 - 1:00 pm

Dy shqiptarët e famshëm në Greqi, janë bërë bashkë për herë të parë.

Claydee dhe Eleni Fouirera sollën me videoklipin këngën me titull “Loquita”.

Muzikën e ka bërë Claydee dhe Ted Economou ndërkaq tekstin e kanë shkruar Claydee, Eleni, Emy Perez dhe Berto Lazaropoulos.

Eleni njihet në Evropë, sidomos pas suksesit që ka pasur kur ka prezentuar Greqinë në Eurovision gjatë vititi të kaluar, ku ka marrë vendin e dytë.

Ndërsa Claydee njihet për hitet e shumta që janë dëgjuar në mbarë Evropën./KultPlus.com

Të ngjajshme