Shqiptarja Rita Ora parakalon në tepihun e kuq të MTV EMA 2017 (FOTO)

12 Nëntor, 2017 - 8:28 pm

Këngëtarja Rita Ora ka lënë të gjithë me gojën hapur derisa po pozon në tepihun e kuq të MTV EMA.

Veshja e saj edhe sonte është e veçantë, derisa ajo do të jetë edhe moderatorja e natës së ndarjes së çmimeve sonte.

Rita po duket e veçantë, dhe ndoshta nga më të përfolurat momentalisht derisa në tepihun e kuq po parakalojnë emra të ndryshëm të industrisë së muzikës.

Lana del Rey dhe Camilla kanë befasuar me ardhjen e tyre derisa pritet parakalimi i yjeve tjera. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme