Shqiptarja tjetër që mbrëmë mahniti publikun në Los Angeles (VIDEO)

14 Gusht, 2017 - 9:28 am

Pos Rita Orës, edhe një shqiptare tjetër mbrëmë mahniti audiencën e pranishme në Los Angeles në Amerikë.

Bebe Rexha dhe Louis Tomlinson e mbyllën ceremoninë e njohur të ndarjes së çmimeve me hitin e tyre “Back to You”. Një Bebe e zjarrtë mbrëmë duket se ka shijuar çdo moment të performancës së saj, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha ishte e pranishme në këtë ceremoni edhe në vitin 2015-të, asokohe e nominuar në një prej kategorive. Tomlinson në anën tjetër ka vazhduar karrierën solo ndërsa me grupin One Direction ka qenë disa herë pjesë e ceremonisë Teen Choice Awards 2017. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme