займ на карту онлайн потребительский кредит

Sozia e Michael Jacksonit (FOTO)

Shtator 24, 2017 - 1:19 pm

Michael Jackson ka disa vite që nuk është më, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës, transmeton tch.

Në profilin e tij në rrjetin social, sozia e Michael Jacksonit ka më shumë se 11 000 ndjekës./ KultPlus.com

Të ngjajshme