Spice Girls shpall datat e turneut për vitin 2019

11 Nëntor, 2018 - 11:00 am

Meqë tani janë bërë tejet të kërkuara, rikthimi i Spice Girls po lë ende përshtypje të madhe tek audienca.

Spice Girls kanë njoftuar katër datat e reja për turneun e tyre që i ribashkon, transmeton Koha.net.

Biletat janë në shtije që nga e shtuna. Dy net do t’i kalojnë në stadiumin Etihad të Manchesterit dhe stadiumin Wembley.

Emma Bunton, Geri Halliwell, Melanie Chisholm (Mel C) dhe Melanie Brown (Mel B), pa Victoria Beckhamin, do të mblidhen së bashku si katërshe për të sjellë turneun 2019.

Në Manchester do të performojnë më 29 dhe 31 maj ndërsa në Wembley më 13 dhe 14 qershor./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme