Stanaj pozon në krah të Jennifer Lopezit: Mbrëmja e kaluar ishte film

24 Dhjetor, 2018 - 10:00 am

Ai është një tjetër artist shqiptar që karrierën e tij po e zhvillon në rrafshin ndërkombëtar.

Bëhet fjalë për Albert Stanajn, i cili më mirë njihet vetëm si Stanaj, që vepron dhe jetën në SHBA.

Ky i fundit ka pasur raste të takohet me shumë yje botërore të muzikës, madje, ka kënduar vetëm për qejfin e tyre.

Së fundi, këngëtari ka pasur rastin ta takojë këngëtaren amerikano-latine, Jennifer Lopez, të cilën duket se e ka edhe mikeshë të mirë.

Kështu së paku ka bërë të ditur artisti përmes llogarisë personale në Instagram teksa shihet në krah të së dashurës së Alex Rodriguezit.

 “Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me JLO për Krishtlindje”, shkroi duke shtuar se “Mbrëmja e kaluar ishte film”.

Ndryshe, Stanaj kujtojmë se gjatë verës ka performuar në Kosovë, në kuadër të “Sunny Hill Festival”. /Telegrafi/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme